Hakkında

Manzaralar.org sitesi 2010 yılının başlarında açılmasına karşın tam olarak 12 Temmuz 2010 tarihinde yayın hayatına girmiştir.

Manzaralar.org, asıl konsepti manzara resimleri olmasının yanı sıra komik resimlerden ilginç resimlere, araba resimlerinden bebek resimlerine, doğa resimlerinden hayvan resimlerine kadar daha bir çok kategoride özellikle bilgisayarlar için masaüstü arka plan olmaya müsait resimler yayınlar. Yayınladığı resimlerin yüksek çözünürlükte ve kaliteli olmasına özen gösterir.

Her bir resim Manzaralar.org editörleri tarafından özenle seçilir. Editörler resimleri, kimi zaman kendi bilgileriyle kimi zaman ise internet üzerinde yaptıkları araştırmalar sonucunda edindikleri bilgiler, açıklamalar ve yorumlarla süsleyerek yayınlarlar.

Manzaralar.org’un yayınladığı resimler çoğunlukla yerli ve yabancı başka internet sitelerinde de yayınlanmış resimlerden oluşmaktadır. Yayınladığı resimleri ticari amaçla kullanmaz; satışını yapmaz, direkt olarak resim üzerinden bir kazanç yoluna gitmez.

Ziyaretçilerine resimleri oylayabilme, resimler hakkında görüş belirtme imkanı sunmaktadır.

Manzaralar.org her geçen gün artan resim arşiviyle ve tecrübeli editör ve webmaster ekibiyle Türkiye’nin en kaliteli masaüstü arka plan ve manzara resimleri sitesi olmayı hedeflemektedir.